• Nederlands
  • Deutsch
  •  

    ons facebookadres is: https://www.facebook.com/pages/Henk-Lubberding-Classic/482006825233435

    In plaats van twee keer Elterberg helemaal geen Elterberg

     

    ’s-HEERENBERG – De organisatie van de 20ste Henk Lubberding Classic wilde de Elterberg twee keer opnemen in het finaleparcours, maar dat kon niet i.v.m. een spoorwegovergang. Door de natuur (lees: storm) was dit keer één keer zelfs niet mogelijk: een omgewaaide boom versperde de doorgang.

    Dat hoorde de organisatie pas onderweg, maar door snel handelen van de Nederlandse en vooral ook de Duitse politie en van de organisatie zelf werd onderweg nog een prima omleiding geregeld.

    Maar wel zónder de Elterberg. Toch werd het een prima wielerdag met gelukkig veel bijschrijvingen waardoor toch zo’n bijna 300 renners en rensters van start gingen en uiteindelijk Wilfred Harbers bij de mannen en Tessa ven der Velde bij de vrouwen als eersten over de streep in ’s-Heerenberg kwamen.

    Later een uitgebreider verslag. Hier volgen de uitslagen:

    Uitslag Vrouwen
    Nr StartNr Naam Remark Leeftijd Cat PltsCat Tussen Ronde GemRonde Finish GemTotaal
    1 259 Tessa van der Velden 26 V 03:02:12 00:22:27 37.419 03:24:39 31.519
    2 265 Michelle Zacht Sprang-Capelle 32 V 03:02:13 00:23:02 36.485 03:25:14 31.429
    3 252 Lisette Breur Leeuwarden 29 V 03:03:06 00:23:50 35.258 03:26:55 31.172
    4 171 Jorna Arisz Alteveer (Gr) 36 V 03:04:12 00:23:48 35.314 03:27:59 31.013
    5 264 Nathalie Hoogeveen Amsterdam 25 V 03:04:08 00:23:52 35.209 03:27:59 31.012
    6 257 Kirsten Niekolaas Groningen 20 V 03:04:10 00:23:51 35.235 03:28:01 31.009
    7 261 Karin Koster Groningen 30 V 03:06:56 00:25:59 32.330 03:32:55 30.294
    8 260 Marijke Nusselder Hummelo 18 V 03:08:38 00:29:49 28.175 03:38:27 29.528
    9 255 Yulie Johnson (USA) Arnhem 46 V 03:08:37 00:30:01 27.989 03:38:37 29.504
    10 262 Naomi van Hierden Ulft 19 V 03:09:46 00:29:39 28.334 03:39:25 29.397
    11 254 Clasien van der Houwen Leeuwarden 53 V 03:13:36 00:28:20 29.650 03:41:56 29.064
    12 256 Marloes Kreuze Spijkenisse 33 V 03:12:17 00:32:16 26.044 03:44:32 28.728
    13 263 Anja Tomassen Azewijn 43 V 03:25:47
    Uitslag Mannen
    Nr StartNr Naam Remark Leeftijd Cat PltsCat Tussen Ronde GemRonde Finish
    1 167 Wilfred Harbers Putten 48 M 03:01:38 00:20:01 41.997 03:21:38
    2 205 Dick Kinket 47 M 03:01:42 00:19:57 42.128 03:21:39
    3 36 Rick Engelen S-Heerenberg 40 M 03:01:40 00:20:00 42.005 03:21:40
    4 122 Jaap Dudink Andijk 22 M 03:01:42 00:19:59 42.058 03:21:40
    5 202 Jan Sachtleven Den Haag 26 M 03:01:42 00:20:00 42.026 03:21:41
    6 44 Ruud Grandia Doetinchem 29 M 03:01:41 00:20:01 41.979 03:21:42
    7 165 Jack van Alten Doetinchem 46 M 03:01:45 00:19:58 42.084 03:21:42
    8 186 Stanley Allards Arnhem 45 M 03:01:33 00:20:09 41.689 03:21:42
    9 41 Sam Gademan Beek 16 M 03:01:40 00:20:03 41.911 03:21:43
    10 185 Richard Van Hardeveld Ede 37 M 03:01:40 00:20:04 41.887 03:21:43
    11 95 Nick Nieuwenhuis Duiven 21 M 03:01:49 00:19:56 42.163 03:21:44
    12 217 Giel Thijssen 31 M 03:01:41 00:20:04 41.883 03:21:44
    13 143 Jacob-Jan van der Wielen Noordhorn 30 M 03:01:41 00:20:05 41.855 03:21:45
    14 181 Livay Schotten Doesburg 16 M 03:01:42 00:20:03 41.899 03:21:45
    15 236 Gideon v.d. Molen Megchelen 34 M 03:01:41 00:20:05 41.838 03:21:46
    16 164 Ben van Egmond Nijverdal 46 M 03:01:40 00:20:07 41.760 03:21:46
    17 188 Gijs Vierling Veldhoven 28 M 03:01:37 00:20:11 41.636 03:21:48
    18 150 Martijn Koert Duiven 28 M 03:01:41 00:20:07 41.760 03:21:48
    19 6 Jaap Berg Veenendaal 25 M 03:01:43 00:20:06 41.793 03:21:49
    20 170 Simon van Wijk Doetinchem 28 M 03:01:44 00:20:06 41.822 03:21:49
    21 96 Joery Nijkamp Zelhem 18 M 03:01:43 00:20:07 41.774 03:21:49
    22 65 Yorrick Kniest s-Heerenberg 25 M 03:01:42 00:20:08 41.734 03:21:49
    23 49 Tom Hansen Doetinchem 29 M 03:01:43 00:20:07 41.765 03:21:49
    24 203 Jeroen Overeem Arnhem 43 M 03:01:43 00:20:07 41.769 03:21:49
    25 106 Wesley Pieterse Arnhem 29 M 03:01:41 00:20:09 41.708 03:21:50
    26 191 Sam Looman s-Heerenberg 16 M 03:01:45 00:20:05 41.838 03:21:50
    27 27 Wout Driever Ulft 26 M 03:01:44 00:20:06 41.796 03:21:50
    28 149 Jeroen Schwartz Wesepe 38 M 03:01:40 00:20:11 41.637 03:21:51
    29 166 Richard de Jonge Nijverdal 34 M 03:01:38 00:20:14 41.536 03:21:51
    30 90 Mart Menger Groningen 21 M 03:01:42 00:20:10 41.675 03:21:51
    31 226 Jan Wevers Vorden 51 M 03:01:38 00:20:14 41.538 03:21:51
    32 174 Andre Bekker Haaksbergen 52 M 03:01:40 00:20:13 41.581 03:21:52
    33 135 Hans Vonk Arnhem 57 M 03:01:42 00:20:12 41.596 03:21:54
    34 200 Jeroen Jansman Oosterbeek 43 M 03:01:40 00:20:16 41.476 03:21:55
    35 62 Roeland Kamp Groningen 21 M 03:01:48 00:20:09 41.696 03:21:57
    36 23 Ron Buijtenhuijs Arnhem 43 M 03:01:39 00:20:26 41.131 03:22:05
    37 173 Niek Meijer Zeddam 18 M 03:01:22 00:20:46 40.453 03:22:07
    38 215 Joost Horstink Zevenaar 44 M 03:01:50 00:20:19 41.364 03:22:08
    39 201 Diederik Hol Apeldoorn 44 M 03:01:39 00:20:33 40.886 03:22:12
    40 54 Robin Hink Vijfhuizen 34 M 03:01:51 00:21:14 39.562 03:23:05
    41 213 Leon Ruijs Oss 40 M 03:01:49 00:21:26 39.211 03:23:15
    42 91 Hendrik Möllmann Rees 19 M 03:01:42 00:21:34 38.958 03:23:16
    43 131 Frans van de Vendel Renswoude 48 M 03:01:50 00:21:27 39.175 03:23:16
    44 1 Fernando Arabal Renswoude 48 M 03:01:49 00:21:28 39.140 03:23:17
    45 209 Ulli Roosendahl Elten 50 M 03:01:52 00:21:28 39.155 03:23:19
    46 199 Kevin van der Veld Spijkenisse 26 M 03:01:47 00:21:33 38.982 03:23:19
    47 38 Daan Feijen Zeddam 29 M 03:01:50 00:21:32 39.023 03:23:22
    48 130 Leo van der Velde Hellevoetsluis 49 M 03:01:48 00:21:35 38.937 03:23:22
    49 25 Mark van Dijk Duiven 51 M 03:01:39 00:21:44 38.650 03:23:23
    50 238 Fgijs ten Have Gendringen 20 M 03:01:41 00:21:44 38.671 03:23:24
    51 112 Joost Reintjes Didam 17 M 03:01:51 00:21:35 38.943 03:23:25
    52 197 Rik van Dijken s-Heerenberg 43 M 03:01:38 00:21:48 38.544 03:23:25
    53 46 Lars van Velthoven Arnhem 24 M 03:01:42 00:21:46 38.616 03:23:27
    54 172 Joanly Nijkamp Zwolle 35 M 03:01:50 00:21:38 38.832 03:23:28
    55 61 Martin de Jong Waalwijk 50 M 03:01:45 00:22:12 37.844 03:23:57
    56 176 Bart Grevink Harderwijk 52 M 03:01:50 00:22:39 37.101 03:24:28
    57 184 Sjef Schellekens Boxtel 24 M 03:02:06 00:22:27 37.439 03:24:32
    58 237 Ralf Scholten Netterden 29 M 03:01:55 00:22:38 37.128 03:24:32
    59 180 Rick Hansen Doetinchem 29 M 03:02:13 00:22:21 37.606 03:24:33
    60 104 Frank Overgoor s-Heerenberg 37 M 03:02:13 00:22:20 37.619 03:24:33
    61 26 Dennis Doens Oostburg 39 M 03:01:47 00:22:46 36.901 03:24:33
    62 232 roderic Kreunen Hengelo Gld 28 M 03:02:13 00:22:22 37.570 03:24:34
    63 129 Christoph Uplawski Wesel 31 M 03:01:56 00:22:40 37.077 03:24:35
    64 142 Gjalt Wester Earnewald 28 M 03:01:57 00:22:39 37.087 03:24:36
    65 194 Jan Alma Otterlo 48 M 03:01:46 00:22:51 36.771 03:24:37
    66 76 Jeroen Latour Apeldoorn 35 M 03:01:56 00:22:45 36.937 03:24:41
    67 141 Mathijs Weijkamp Gendringen 18 M 03:02:07 00:22:35 37.209 03:24:41
    68 16 Michiel Borst Apeldoorn 37 M 03:02:03 00:22:41 37.032 03:24:44
    69 239 Jeroen van Dorp Amsterdam 29 M 03:02:12 00:22:49 36.831 03:25:00
    70 68 Jos Koning Midwolda 26 M 03:01:54 00:23:09 36.298 03:25:03
    71 235 Philco Doornbosch 43 M 03:02:12 00:23:01 36.499 03:25:13
    72 58 Max Ingendaa Zevenaar 18 M 03:01:50 00:23:47 35.340 03:25:36
    73 94 Rob Niekolaas Zwolle 52 M 03:03:07 00:22:35 37.216 03:25:41
    74 157 Klaus Schwabe Heteren 49 M 03:02:41 00:23:01 36.511 03:25:41
    75 196 Joost Hieltjes Doetinchem 32 M 03:03:21 00:22:23 37.553 03:25:43
    76 124 Reggie Teerlink Arnhem 49 M 03:03:19 00:22:25 37.472 03:25:44
    77 228 Ruud Antonissen Boxtel 24 M 03:03:24 00:22:21 37.595 03:25:44
    78 224 Tom Wever Azewijn 18 M 03:03:23 00:22:22 37.581 03:25:44
    79 4 Karel Berends Garyp 28 M 03:03:25 00:22:20 37.618 03:25:45
    80 152 Eric Sjabbens Doesburg 46 M 03:03:23 00:22:23 37.536 03:25:46
    81 148 Mike Geurtsen Ulft 36 M 03:02:40 00:23:06 36.368 03:25:46
    82 144 Wilfred Wijnveen Dinxperlo 39 M 03:03:23 00:22:24 37.513 03:25:47
    83 128 Roel Tinneveld Zevenaar 29 M 03:03:09 00:22:39 37.098 03:25:48
    84 151 Steven Swaegers Lille 39 M 03:02:25 00:23:24 35.908 03:25:49
    85 20 Coen Boxtart Zutphen 48 M 03:03:25 00:22:25 37.490 03:25:49
    86 153 Christian Klawer Doesburg 34 M 03:03:23 00:22:27 37.435 03:25:49
    87 155 Dennis Huizinga Arnhem 27 M 03:01:52 00:24:00 35.017 03:25:51
    88 195 Tom Seesing Doetinchem 34 M 03:03:25 00:22:27 37.423 03:25:51
    89 109 Jan Rademaker Deventer 34 M 03:03:20 00:22:32 37.282 03:25:52
    90 60 Vincent Janssen Boxtel 25 M 03:03:25 00:22:29 37.362 03:25:54
    91 15 Johan Boonstra Lettelbert 35 M 03:01:58 00:23:59 35.033 03:25:57
    92 102 Barry Obdam Lisse 36 M 03:03:25 00:22:32 37.282 03:25:57
    93 212 Morris Nibbeling Wehl 15 M 03:01:58 00:24:01 34.998 03:25:58
    94 240 Roland Aartsen harderwijk 43 M 03:01:52 00:24:10 34.760 03:26:02
    95 147 Mindaugas Stankus Winterswijk 22 M 03:03:09 00:23:43 35.418 03:26:52
    96 85 Jan Mars Nootdorp 57 M 03:03:06 00:23:47 35.329 03:26:53
    97 9 Michel Boerboom Driel 38 M 03:02:13 00:24:40 34.066 03:26:53
    98 116 Mark Rozenberg Leeuwarden 34 M 03:03:05 00:23:51 35.236 03:26:55
    99 21 Joris Broeks Lengel 24 M 03:03:06 00:23:52 35.218 03:26:57
    100 66 Martijn Knobben Lemelerveld 34 M 03:03:25 00:23:41 35.483 03:27:05
    101 10 Bram Bongers Ugchelen 35 M 03:03:10 00:24:04 34.924 03:27:13
    102 19 Ernest Boskovic Soest 43 M 03:02:12 00:25:17 33.241 03:27:28
    103 80 Simon Lise Amsterdam 30 M 03:03:41 00:23:58 35.051 03:27:39
    104 207 Sjoerd Oldenboom Emmerich 24 M 03:04:11 00:23:31 35.738 03:27:41
    105 211 Klaas Siebers Emmerich 47 M 03:03:27 00:24:15 34.640 03:27:42
    106 208 Frans Jansen Doetinchem 55 M 03:03:50 00:23:57 35.073 03:27:47
    107 71 Timon van de Kraats Amsterdam 30 M 03:03:51 00:23:58 35.052 03:27:49
    108 227 Sven Ahnendorp Ulft 32 M 03:03:43 00:24:16 34.630 03:27:59
    109 82 Volker Maas Rees 46 M 03:04:09 00:23:51 35.231 03:28:00
    110 99 Mark van Nimwegen Boxtel 25 M 03:04:12 00:23:49 35.272 03:28:00
    111 221 Marcel Bringgeman Zeddam 45 M 03:03:40 00:24:22 34.491 03:28:02
    112 159 Marco Gregoor s-Heerenberg M 03:03:52 00:24:10 34.772 03:28:02
    113 154 Gino van de Velde Lille 38 M 03:04:09 00:23:54 35.154 03:28:03
    114 206 Vincent van Dijker Zwolle 38 M 03:03:29 00:24:37 34.144 03:28:05
    115 218 René Arends Nijmegen 44 M 03:04:11 00:23:57 35.086 03:28:07
    116 169 Arjen van Buuren Almen 48 M 03:04:09 00:24:01 34.999 03:28:09
    117 108 Sander Pots Goor 39 M 03:03:25 00:24:50 33.841 03:28:15
    118 187 Jeroen Dijkstra Doetinchem 22 M 03:03:13 00:25:35 32.838 03:28:48
    119 179 Giel Stam Hengelo Gld 26 M 03:04:12 00:24:55 33.724 03:29:06
    120 97 Mike Nijkamp Zelhem 22 M 03:04:10 00:25:36 32.824 03:29:45
    121 2 Tom van der Auwera Lille 38 M 03:03:28 00:26:19 31.937 03:29:46
    122 123 Roland Swart Heerhugowaard 54 M 03:04:13 00:25:34 32.869 03:29:46
    123 12 Jeroen Bongers Apeldoorn 31 M 03:16:06 00:13:53 60.541 03:29:58
    124 47 Don Gwartney (USA) Arnhem 44 M 03:03:43 00:26:37 31.571 03:30:20
    125 77 Ronny van Leen Wierden 37 M 03:04:09 00:26:14 32.024 03:30:23
    126 244 Michael Luyt Pannerden 42 M 03:04:52 00:25:36 32.833 03:30:28
    127 245 Bjorn Groenen Pannerden 36 M 03:04:56 00:25:39 32.755 03:30:34
    128 243 Jerry Welslom Nieuwegein 58 M 03:05:56 00:24:53 33.761 03:30:49
    129 168 Frank Peters Beek 51 M 03:04:32 00:26:20 31.913 03:30:51
    130 51 Evert van Hecke Brugge 48 M 03:04:11 00:26:47 31.376 03:30:57
    131 42 Jan Gerritsen Doetinchem 40 M 03:05:44 00:25:25 33.069 03:31:08
    132 120 Tjerk Spexgoor Lichtenvoorde 36 M 03:06:02 00:25:11 33.359 03:31:13
    133 210 Randolph Paulerberg Emmerich 48 M 03:05:36 00:25:45 32.627 03:31:20
    134 162 Bart Arts Zevenaar 48 M 03:04:14 00:27:14 30.846 03:31:28
    135 14 Hans Boom Nieuw Heeten 57 M 03:04:57 00:27:10 30.934 03:32:07
    136 219 Mathien van Overbeek Nijmegen 41 M 03:05:52 00:26:17 31.964 03:32:09
    137 220 Marcel Overbeek Weurt 45 M 03:05:52 00:26:17 31.967 03:32:09
    138 115 Guenter Rosenfeld Bocholt 63 M 03:05:01 00:27:12 30.894 03:32:12
    139 136 Koen de Vries Zevenaar 54 M 03:05:40 00:26:34 31.627 03:32:13
    140 118 Mark Schoenmakers t Veld 49 M 03:05:47 00:26:30 31.700 03:32:17
    141 111 Rik Reijers Ulft 18 M 03:03:45 00:28:49 29.163 03:32:33
    142 161 Henk Martens Terborg 33 M 03:05:53 00:26:59 31.137 03:32:51
    143 177 Niels Oosterhoff Vorden 16 M 03:06:56 00:25:57 32.376 03:32:52
    144 5 Kay Berendsen Doesburg 36 M 03:05:56 00:26:58 31.168 03:32:53
    145 183 Niels Witjes Doesburg 37 M 03:04:11 00:28:44 29.244 03:32:55
    146 248 Patrick Quint Ede 46 M 03:06:57 00:26:06 32.184 03:33:03
    147 247 Alexander Bal Ede 45 M 03:06:38 00:26:25 31.809 03:33:03
    148 246 Onno Oudewortel Wijdewormer 51 M 03:06:43 00:26:34 31.628 03:33:17
    149 110 Hugo Reesink s-Heerenberg 37 M 03:07:03 00:26:14 32.024 03:33:17
    150 190 Mark Berendsen s-Heerenberg 46 M 03:06:53 00:26:27 31.765 03:33:20
    151 117 Marc Rutten Steenwijkerwold 42 M 03:05:43 00:27:44 30.298 03:33:26
    152 34 Jens Ekelaar Vlaardingen 56 M 03:06:56 00:26:32 31.665 03:33:28
    153 43 Maurits Geven Arnhem 41 M 03:07:45 00:25:58 32.359 03:33:43
    154 32 Paul van Eersel Rotterdam 32 M 03:06:20 00:27:23 30.682 03:33:43
    155 163 Wim van Gestel Tielen 40 M 03:06:58 00:26:51 31.291 03:33:49
    156 198 Henk Stadhouders Eindhoven 33 M 03:06:20 00:27:33 30.500 03:33:52
    157 121 Bas Suttorp s -Heerenberg 36 M 03:06:57 00:27:01 31.097 03:33:58
    158 100 Martin Nuninga Sassenheim 36 M 03:06:53 00:27:34 30.489 03:34:26
    159 48 John ter Haar Aalten 38 M 03:06:37 00:27:55 30.103 03:34:32
    160 133 Thijs Verkerk s-Heerenberg 36 M 03:09:02 00:25:46 32.620 03:34:47
    161 223 Marcel van der Werf Groningen 35 M 03:06:56 00:28:52 29.114 03:35:47
    162 229 Maurits Fornier Amsterdam 30 M 03:05:08 00:30:44 27.346 03:35:51
    163 84 Bert Maris Goor 38 M 03:07:03 00:29:08 28.846 03:36:10
    164 231 dirk jan schreurs 37 M 03:07:53 00:28:22 29.613 03:36:14
    165 57 Marcel Hogerhorst Arnhem 54 M 03:07:55 00:28:24 29.581 03:36:19
    166 17 Paul Bosch Arnhem 55 M 03:07:54 00:28:28 29.524 03:36:21
    167 126 Wilco Teunissen Arnhem 41 M 03:07:58 00:28:27 29.536 03:36:24
    168 92 Arno Morsink Goor 39 M 03:08:45 00:27:47 30.238 03:36:31
    169 81 Dennis Maas Raamsdonksveer 34 M 03:08:39 00:28:06 29.909 03:36:44
    170 189 Ron Bergervoet Varseveld 54 M 03:08:43 00:28:02 29.978 03:36:45
    171 101 Tom Nuyens Lille 37 M 03:08:38 00:28:08 29.866 03:36:46
    172 56 Johan Hofland Zoetermeer 57 M 03:09:03 00:27:44 30.298 03:36:47
    173 74 Bart de Lange Elst 39 M 03:08:59 00:27:49 30.198 03:36:48
    174 63 Henk Kapper Zutphen 64 M 03:09:07 00:28:03 29.960 03:37:09
    175 241 Jan Bakker Leerdam 61 M 03:10:48 00:27:51 30.163 03:38:39
    176 125 Herjan ten Hag Goor 43 M 03:09:42 00:28:59 28.990 03:38:40
    177 89 Ruben Meijerink Deventer 39 M 03:09:44 00:28:57 29.024 03:38:40
    178 53 Johan Hiddink Heelweg 61 M 03:09:34 00:29:09 28.824 03:38:43
    179 216 Arthur van Dijk Bodegraven 48 M 03:09:53 00:28:56 29.048 03:38:48
    180 233 Arne van Acht Liempde 24 M 03:08:33 00:30:33 27.506 03:39:05
    181 37 Ronald Evers Ulft 51 M 03:09:18 00:30:07 27.894 03:39:25
    182 11 Chris Bongers Winterswijk 63 M 03:07:58 00:31:28 26.706 03:39:26
    183 93 Nathan Naberman s Heerenberg 16 M 03:09:22 00:30:17 27.740 03:39:39
    184 146 Harm Zijlstra Wolvega 51 M 03:11:00 00:29:06 28.877 03:40:06
    185 67 Jan Kolthof Neede 52 M 03:09:52 00:30:19 27.717 03:40:10
    186 3 John van Beem Warnsveld 58 M 03:10:53 00:29:27 28.530 03:40:20
    187 193 Erik Looman s-Heerenberg 50 M 03:13:50 00:27:05 31.030 03:40:54
    188 230 Jacques Dudink Andijk 59 M 03:10:50 00:30:26 27.611 03:41:15
    189 222 Melvin van de Kraats Duiven 28 M 03:10:46 00:30:42 27.364 03:41:27
    190 73 Michael Kuiper Leeuwarden 55 M 03:11:18 00:30:19 27.718 03:41:36
    191 59 Jan Janssen Berg en Dal 53 M 03:10:53 00:30:44 27.339 03:41:37
    192 50 Robbert Harmsen Kleve-Reichswalde 48 M 03:12:04 00:30:59 27.125 03:43:02
    193 35 Marcel Elfvering Zevenaar 53 M 03:09:50 00:33:19 25.218 03:43:08
    194 138 Jan te Wechel Apeldoorn 62 M 03:10:52 00:32:32 25.824 03:43:23
    195 28 Victor Droop Arnhem 52 M 03:11:22 00:32:26 25.904 03:43:48
    196 242 Ries Lit De Meern 57 M 03:12:04 00:32:37 25.755 03:44:41
    197 114 Frans Robben Ulft 47 M 03:12:17 00:32:45 25.651 03:45:02
    198 214 Juliën Baakman Didam 23 M 03:12:02 00:33:33 25.038 03:45:35
    199 8 Wouter Bikkel Zutphen 42 M 03:12:00 00:34:18 24.496 03:46:17
    200 178 Koen Roes Beek 37 M 03:13:28 00:33:06 25.388 03:46:33
    201 40 Jasper Fritzsche Amsterdam 30 M 03:12:25 00:34:20 24.469 03:46:44
    202 134 Krijn Vis Heelweg 51 M 03:15:18 00:33:08 25.361 03:48:26
    203 78 Aart van Leeningen Zutphen 72 M 03:13:38 00:34:53 24.091 03:48:30
    204 234 Herman Gaertner Zevenaar 56 M 03:14:37 00:34:14 24.548 03:48:50
    205 145 Bart van Zeilen Groningen 34 M 03:05:03
    206 204 Han Schimmel Zeewolder 51 M 03:07:59
    207 64 Laurens Kars Apeldoorn 36 M 03:13:32
    208 86 Gerard Masselink Doetinchem 62 M 03:14:47
    209 75 Niels Langeweg Doetinchem 32 M 03:17:02
    210 182 Jan-Kees van der Kun Amsterdam 30 M 03:17:22
    211 225 Wilco Thomassen Azewijn 44 M 03:25:47
    Timing & Results: MYLAPS Event Timing (28-08-2016 13:41:26)

     

    bestuur

    Stichting Henk Lubberding Classic

    De Bazuin 4 - NL 7041 SH 's-Heerenberg

    T 0031-314-667920 - M 0031-6-18323213 - E sjaak.reumer@kpnmail.nl - W h-l-c.nl